Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Aktualności

2006-10-20 "Akademia Kariery" w Katowicach

Akademickie Centrum Kariery Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach zaprasza studentów i absolwentów do udziału w XIV edycji projektu "Akademia Kariery" w dn. 20-24 listopada br.

"Akademia Kariery" jest realizowana przez ACK dwa razy do roku. Do tej pory odbyło się już XIII edycji, w których łącznie wzięło udziało ponad 2 tys. studentów i absolwentów.

Celem projektu jest przygotowanie uczestników do efektywnego poszukiwania pracy. Organizatorzy Akademii po raz kolejny przygotowali szkolenia, warsztaty aktywizujące, treningi prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin np. dyrektorów poszczególnych działów, doradców personalnych, a także spotkania z praktykami poszczególnych branż. W trakcie warsztatów zostanie również przeprowadzony konkurs dla uczestników, w którym do wygrania będą np. praktyki w renomowanych firmach.

Harmonogram "Akademii Kariery": 

20 listopada (poniedziałek) godz. 9:00-14:30: "Poszukiwana, poszukiwany-gdzie jesteś pracowniku? Oczekiwany model kompetencji kandydatów do pracy" SKOK Stefczyka, "Formy inwestowania kapitału" Povida sp. z o.o.

21 listopada (wtorek) godz. 9:00-14:30: "Fundusze UE i Norweski Mechanizm Finansowy: możliwości finansowania przedsięwzięć w ramach funduszy unijnych. Zarządzanie projektem unijnym" Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw SA, "Jak rozpocząć działałność gospodarczą i gdzie szukać pieniędzy na start?" Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

22 listopada (środa) godz. 9:00-14:30: "Zderzenie z profesjonalną rzeczywistością-idziesz grubo albo cię nie ma" GoMobile sp. z o.o., "Organizacja czasu wolnego młodego menedżera" Alicja Kowalska -trener

23 listopada (czwartek) godz. 9:00-14:30: "Praca tymczasowa-doskonały początek kariery" Randstad, "Wystąpienia publiczne w teorii i praktyce" Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

24 listopada (piątek) godz. 9:00-14:30: "Assesment Centre" Commercial Union Polska sp. z o.o. (warunki uczestnictwa w warsztacie: "Akademii Kariery"

Więcej informacji na stronie internetowej Akademickiego Centrum Kariery.

Źródło: Akademickie Centrum Kariery Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach


Wyróżnione