Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Aktualności

2008-03-12 ACCESS MBA Tour w Warszawie, 11–12 kwietnia 2008

 

Access MBA reprezentuje ponad 100 różnych programów MBA w trakcie imprez w ponad 25 różnych krajach Europy i Bliskiego Wschodu. Wkrótce Access MBA Tour odbędzie się w Polsce.  Dla kandydatów z Polski to niepowtarzalna okazja zapoznania się z najlepszymi światowymi szkołami biznesowymi.

Wydarzenie

Access MBA Tour to wydarzenie którego celem jest najwyższa jakość oraz spersonalizowanie obsługi kandydatów zainteresowanych programem MBA. Wykwalifikowana i umotywowana kadra ma szansę na indywidualne spotkanie z przedstawicielem akredytowanych szkół biznesowych. Oprócz spotkań one-on-one, kandydaci MBA mogą brać udział w panelach dyskusyjnych, konferencjach oraz forum. W trakcie imprezy kandydaci mający ogólne pytania dotyczące MBA oraz ścieżki kariery mogą liczyć na doradztwo w sprawie MBA, GMT, TOEFL i kariery zawodowej, które pozwolą im na lepszą orientację w wyborze właściwej szkoły biznesowej.  

"Wydarzenie potwierdziło dlaczego powinienem zrobić MBA a pomoc konsultanta pozwoliła mi zdefiniować mój projekt MBA oraz pójść we właściwym kierunku." - kandydat z Dubaju, Tour Wiosna  2007.

Spersonalizowana obsługa

Zachęcamy każdego kandydata zainteresowanego programem MBA do skorzystania ze spersonalizowanej obsługi  pomocnej w wyborze właściwego programu. Spotkanie one-on-one zalecane są kandydatom, którzy spełniają kryteria przyjęcia - są to najczęściej osoby posługujące się językiem angielskim z 2-3 letnim doświadczeniem zawodowym oraz stopniem licencjata lub wyższym.

Uczelnie

ACCES MBA Tour to ponad 100 prestiżowych i akredytowanych szkół biznesowych z międzynarodowego rankingu. Wśród nich, 70% ze światowego Top 100 programów MBA pojawi się na wydarzeniu. Szkoły biorące udział to m.in.IE Business School,Manchester Business School,Kellogg-WHU, London School of Business and Finance , CranfieldRobert Gordon.

Informacje praktyczne

Piątek, Sobota 11-12 kwietnia

Hotel Le Régina

ul. Kościelna 12

00-218 Warszawa

 

Informacja oraz rejestracja online: 

http://www.accessmba.com/

 

 

 

 

 

 

 

 


Wyróżnione