Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Aktualności

2008-12-15 Oferta edukacyjna SWPS w prestiżowej przeglądarce MasterGuide.org

Oferta edukacyjna Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej będzie dostępna w internetowym serwisie MasterGuide.org. Jest to prestiżowa przeglądarka programów studiów magisterskich europejskich uczelni. Swoje prezentacje zamieściły w niej m.in. University of Cambridge,           EM Lyon, HEC, St Gallen, SDA Bocconi, ESADE, University of Leipzig, London School of Economics. SWPS jest jednocześnie drugą polską szkołą, której oferta znajduje się w MasterGuide.org.

 

To wyróżnienie jest związane z udziałem SWPS w projekcie badawczym My Future Career 2008, przy którym Uczelnia współpracuje z firmą Universum Polska – polskim oddziałem Universum, światowego lidera w dziedzinie employer boardingu. SWPS, na tle innych polskich uczelni wyższych, wykazała się profesjonalnie przeprowadzonymi działaniami promocyjnymi na terenie Uczelni i na swoich stronach internetowych oraz zaangażowaną postawą pracowników Centrum Pracy i Kariery SWPS – podkreśla Universum, rekomendując CPiK SWPS jako partnera do współpracy.

 

MasterGuide.org jest internetowym przewodnikiem po programach studiów magisterskich oferowanych przez europejskie uczelnie wyższe. Serwis powstał w odpowiedzi na zwiększoną mobilność studentów i możliwość studiowania w dowolnym państwie w Europie. Jego celem jest dostarczenie studentom i młodym profesjonalistom obiektywnych i rzetelnych informacji dotyczących programów studiów magisterskich na wiodących europejskich uczelniach.

 

 

Szczegółowych informacji udziela:

Sylwia Kociszewska
Centrum Pracy i Kariery SWPS
ul. Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa
tel/fax. (022) 813 64 42

 

Źródło: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej


Wyróżnione