Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Aktualności

2010-03-12 Specjalne strefy ekonomiczne- Inwestycje, rozwój, finansowanie w trudnych czasach gospodarczych

Konferencja dla inwestorów chcących zainwestować w Specjalnych Strefach Ekonomicznych.

Jeśli inwestować to gdzie? Najlepiej tam, gdzie stworzone zostały najlepsze ku temu warunki i gdzie można liczyć na dodatkową pomoc ze strony państwa. Miejscem tym są specjalne strefy ekonomiczne, które jeszcze przez 10 lat, aż do końca 2020 roku mogą oferować przedsiębiorcom lepsze warunki inwestowania niż w innych miejscach Polski.

Specjalne strefy ekonomiczne są dobrym miejscem do inwestowania zarówno dla wielkich międzynarodowych koncernów, jak i dla małych przedsiębiorstw produkcyjnych. Z możliwości tej skorzystały dotychczas już setki przedsiębiorców. Łączna wartość ich inwestycji przekracza już poziom 60 mld złotych. Dzięki ich inwestycjom powstały tysiące nowych miejsc pracy.

14 utworzonych w Polsce specjalnych stref ekonomicznych wciąż jeszcze dysponuje wolnymi terenami inwestycyjnymi. Jak skorzystać z tej możliwości, jakie warunki trzeba spełnić by zainwestować w specjalnej strefie ekonomicznej, na jaką pomoc publiczną może liczyć przedsiębiorca inwestujący w specjalnej strefie ekonomicznej?

Będzie o tym mowa w trakcie konferencji "Specjalne strefy ekonomiczne. Inwestycje, rozwój, finansowanie w trudnych czasach gospodarczych", organizowanej przez Dziennik Gazetę Prawną wspólnie z firmą doradczą KPMG. Do udziału zapraszamy wszystkich potencjalnych inwestorów, jak i przedsiębiorstwa, które planują nowe inwestycje w specjalnych strefach ekonomicznych.

Dodatkowe informacje: 

tel.: (+48 22) 530 44 86, 530 41 17, 530 42 56
e-mail: sse@gazetaprawna.pl
Więcej infomacji na: http://gazetaprawna.pl, Źródło: www.gazetaprawna.pl 


Wyróżnione