Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Aktualności

2010-04-22 Szukam-Inwestora.com zachęca do udziału w konkursie Entrepreneur of the Year 2010.

Ruszyła ósma edycja konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku!

 

Od 1 kwietnia 2010 polscy przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje kandydatury w międzynarodowym konkursie, organizowanym przez Ernst & Young już po raz ósmy. Udział w nim  oznacza promocję firmy oraz jej marki w kraju oraz na forum międzynarodowym oraz możliwość reprezentowania Polski podczas finału Ernst & Young World Entrepreneur of the Year w Monte Carlo, który odbędzie się w maju 2011 r.

 

Kandydatury można zgłaszać w trzech kategoriach konkursowych, jakimi są Produkcja, Usługi oraz Nowy Biznes. W ostatniej kategorii jedynym koniecznym kryterium jest staż działalności od 2 do 5 lat.

 

Tytuł Przedsiębiorcy Roku 2010 zdobędzie ten spośród tegorocznych kandydatów, który spełni wymogi konkursu oraz zyska największe uznanie niezależnego Jury, któremu przewodniczy były Premier Jan Krzysztof Bielecki, przewodniczący Rady Gospodarczej przy Premierze RP. Pod uwagę zostaną wzięte nie tylko wyniki finansowe, ale również takie kryteria, jak przedsiębiorczość, działalność międzynarodowa, innowacyjność, relacje z pracownikami i najbliższym otoczeniem, co pozwoli na docenienie nie tylko firmy, ale także samego przedsiębiorcy jako człowieka.

 

Finalistów poznamy w październiku, a telewizje TVN24 i TVN CNBC Biznes oraz Radio PIN zaprezentują ich sylwetki. Profile finalistów ukażą się również na łamach Gazety Wyborczej oraz Harvard Business Review Polska. Werdykt ogłoszony zostanie w listopadzie, podczas Gali Finałowej transmitowanej również przez telewizje TVN24 i TVN CNBC Biznes.

 
Udział w konkursie jest bezpłatny.
Ponadto Ernst & Young pokrywa koszt udziału zwycięzcy
w światowym finale konkursu w Monte Carlo.

 

Zgłoszenia można wysyłać do 1 czerwca 2010 r. Formularz aplikacyjny dostępny jest na stronie internetowej www.przedsiebiorcaroku.pl.

 

Dodatkowe informacje można również uzyskać pod numerami telefonu: 22 557 77 55, 22 557 64 23, 22 557 61 94 oraz na stronie internetowej www.przedsiebiorcaroku.pl


Wyróżnione