Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Aktualności

2011-04-19 Trendy nowej dekady w biznesie 7. Międzynarodowy Kongres MBA
 

Już po raz siódmy, Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego
w Krakowie zaprasza menedżerów MBA z Polski i zagranicy na coroczny Kongres MBA.
W tym roku inicjatywa pod hasłem "Trendy nowej dekady w biznesie" odbędzie się w dniach 20-22 maja 2011 roku. Międzynarodowy Kongres MBA to jedyne tego typu wydarzenie, które gromadzi menedżerów MBA z Polski i świata (spodziewamy się przedstawicieli MBA z USA, RPA, Ukrainy, Szwajcarii). Kongres ma na celu wymianę doświadczeń w dziedzinie zarządzania, kształtowanie dobrych praktyk biznesowych oraz networking. Jak mówi organizator Kongresu, dr Piotr Buła „Jest to wyjątkowe wydarzenie mające na celu budowę aktywnej platformy współpracy, wymiany doświadczeń, poszerzenia wiedzy i horyzontów zarządzania. Uczestnicy paneli dyskusyjnych i biznes mixerów dzielą się własnymi doświadczeniami, wysłuchują jak radzą sobie z podobnymi problemami eksperci ze świata biznesu oraz naukowcy".

 Podczas Kongresu poruszane będą zagadnienia: energetyki, zarządzania strategicznego, ładu korporacyjnego, innowacji w biznesie i brand management. Każdy panel przygotowywany jest z ekspertami w danej dziedzinie (mediami, organizacjami biznesowymi, firmami). W trakcie uroczystego wykładu inauguracyjnego wystąpi m.in. Prezes Zarządu PZU SA- Andrzej Klesyk, jak również Dyrektor Generalny Harvard Business Review Polska - Paweł Motyl.  Ponadto Prezes Zarządu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy - Waldemar Siwiński, ogłosi wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Programów MBA a Prof. dr hab. Janina Jóźwiak, Prezes Zarządu SEM Forum przedstawi doświadczenia z realizacji trzech edycji ratingu programów MBA.

 Niezwykle ciekawie zapowiadają się również panele tematyczne przygotowane we współpracy z partnerami branżowymi. Panel Energetyka pod patronatem spółki Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków zgromadzi przedstawicieli największych polskich spółek gazowych oraz międzynarodowych firm zajmujących się gazem łupkowym w Polsce, którzy wyjaśnią fakty i mity wokół gazu niekonwencjonalnego (łukowego). Panel innowacje w biznesie prowadzony przez Dyrektor ds. Rozwoju Rynku CISCO Systems Europa Centralna & Wschodnia - Paulę Wąsowską, odpowie na pytania jak zarządzać innowacjami w firmach i jak generować innowacje. W dyskusji wezmą udział Prezes Stowarzyszenia Project Management Polska - Stanisław Sroka, wiceprezes spółki S&T Services Polska Sebastian Jakubiak i wiceprezes zarządu Selvita - Bogusław Sieczkowski.

 

Po raz pierwszy w ramach Kongresu MBA odbędą się specjalne wizyty studyjne w firmach (Study Visits) zlokalizowanych w Małopolsce. Będzie to doskonała okazja, by poznać funkcjonowanie przedsiębiorstw pod względem nowoczesnych systemów zarządzania, które pozwalają na uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Uczestnicy Kongresu MBA będą mogli zwiedzić firmy: Silgan White Cap Europe / Car Technology, Coca Cola w Niepołomicach praz  Bahlsen, Valeo i Elektrownię w Skawinie.

 

Ponadto Kongresowi towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: bankiet połączony z aukcją charytatywną pt.,,Człowiek nie jest sam", koncert Roberta Kasprzyckiego, pokaz mody biznesowej połączony z prezentacją nt. stylu w biznesie (Business Fashion), oraz rodzinna impreza golfowa i turniej golfa. Więcej informacji o Kongresie na stronie:

 www.kongresMBA.pl

Rejestracja trwa do 6 maja 2011 r. poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://ksb.uek.krakow.pl/kongres-mba/zgloszenia.html


Wyróżnione