Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Aktualności

2012-04-12 VIII Międzynarodowy Kongres MBA

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, po raz ósmy ma zaszczyt zaprosić do udziału w VIII Międzynarodowym Kongresie MBA. Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się w dniach 18 – 20 maja 2012 roku w Krakowie i skupi środowisko MBA z Polski i świata.

 

Celem Kongresu MBA jest budowanie aktywnej platformy współpracy i wymiany doświadczeń w dziedzinie zarządzania. W wydarzeniu tym co roku uczestniczy blisko 200 osób, głównie managerowie wyższego i średniego szczebla, legitymujących się tytułem Master of Business Administration. W Kongresie uczestniczą również Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni biznesowych. Udział ekspertów i czołowych ekonomistów zapewnia wysoki poziom merytoryczny spotkania, natomiast liczne wydarzenia dodatkowe dają możliwość poszerzenia sieci kontaktów biznesowych.

 

VIII Międzynarodowy Kongres MBA odbywać się będzie pod hasłem „Odnieść sukces w wymagających czasach”, a jego tematyka obejmować będzie wyzwania, przed jakimi stają polskie i zagraniczne firmy w okresie turbulencji makroekonomicznych. Program merytoryczny kongresu obejmować będzie prezentacje wybitnych specjalistów ze świata biznesu a jego głównymi elementami będą cztery panele dyskusyjne: · Panel Azjatycki – Konfucjanizm, czyli skąd się biorą azjatyckie tygrysy · Panel Zarządzanie – Kryzys – veni, vidi, vici · Panel Innowacje – Nowoczesne narzędzia i nowatorskie modele biznesowe · Panel Energetyka – Między węglem a atomem, czyli polityka energetyczna Polski i sytuacja polskich przedsiębiorstw w odniesieniu do pakietu klimatycznego UE. Dodatkowo, uczestnicy wezmą udział w study visits - wizytach w małopolskich przedsiębiorstwach, które są przykładem ciekawych modeli zarządzania. Całość uzupełni program towarzyszący, na który składać się będzie wieczorna gala połączona z aukcją charytatywną oraz turniej golfowy.

 

Jesteśmy przekonani, że wiedza merytoryczna, możliwość nawiązania nowych kontaktów a także profil uczestników oraz zaangażowanych instytucji, zachęci Państwa do włączenia się w to niezwykłe wydarzenie. Szczegóły znajdują się na stronie www.kongresmba.pl. Rejestracja trwa do 6 maja 2012, a formularz rejestracyjny znajduje się na stronie kongresu: http://ksb.uek.krakow.pl/kongres-mba/zgloszenia.html


Wyróżnione