Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Aktualności

2014-03-21 Chcesz zostać profesjonalnym event managerem? Sprawdź ofertę WSE
Czy to zawsze Ty organizujesz imprezę lub wspólny wyjazd ze znajomymi? Lubisz wyzwania, presja czasu działa na Ciebie motywująco, a każde zadanie traktujesz jak projekt do realizacji? Możesz swoje zdolności organizacyjne zamienić na pracę marzeń, natomiast potrzebną wiedzę zdobyć na studiach magisterskich w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie (WSE).

Event marketing to od kilku lat intensywnie rozwijająca się forma promocji firm, marek i idei. Wiele agencji reklamowych specjalizuje się wyłącznie w eventach, targach lub imprezach integracyjnych dla pracowników. Z kolei w dużych agencjach funkcjonują specjalne działy zajmujące się wsparciem organizacyjnym od strony logistycznej, m.in. imprez masowych albo wydarzeń specjalnych. Za organizację tych wszystkich przedsięwzięć odpowiedzialni są event managerowie, którzy wciąż poszukiwani na rynku pracy. Przyszły event manager powinien dysponować konkretną wiedzą. Przede wszystkim powinien znać techniki i narzędzia oraz regulacje prawne dotyczące organizacji wydarzeń i imprez masowych. Warto też by znał zasady zarządzania (zarządzania projektem, zespołem czy budżetowania) oraz marketingu, a także podstawy komunikacji prawa prasowego i autorskiego. Wszystkie te aspekty poznają w trakcie 8 kursów specjalistycznych studenci specjalności Eventy i Targi międzynarodowe na kierunku Biznes Międzynarodowy w WSE.

Program specjalności opracowany został przez profesjonalistów - praktyków pracujących od lat w branży eventowo- targowej. Partnerem specjalności jest firma Extend Vision, która od 20 lat kompleksowo zajmuje się usługami targowymi oraz obsługą eventów na rynkach krajowych i międzynarodowych. - Dzięki zajęciom z wykorzystaniem polskich i zagranicznych case study student nabędzie praktyczną wiedzę i umiejętności, aby móc kierować projektem eventu, wystąpienia targowego, koncertu, wystawy, bądź akcji społecznej. Osoby wybierające tę specjalność dowiedzą się jak wykorzystać potencjał współczesnych trendów biznesowych i przekuć je na rentowne przedsięwzięcie - mówi Robert Jurczak, współzałożyciel firmy Extend Vision Sp. z o.o., ekspert w dziedzinie targów i eventów międzynarodowych.

Specjalność Eventy i targi międzynarodowe w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera dostępna jest także w języku angielskim na kierunku International Business. Jeśli chcesz wiedzieć więcej sprawdź na: www.wse.krakow.pl

Wyróżnione