Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku

Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku
ul. Pelplińska 7
80-335 Gdańsk
tel.: 58 769 08 02, 58 769 08 03
e-mail: studia.podyplomowe@wsz.pl
http://www.wsz.pl
Oferta:
Studia podyplomowe
Tematy:
Grafika, Marketing, Rozwój osobisty, Studia dla Nauczycieli, Zarządzanie, Zdrowie, Oświata, Zarządzanie zasobami ludzkimi
Lokalizacja:
Województwo: pomorskie,
Rekrutacja:
Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób posiadających wykształcenie wyższe (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie). Wystarczy, jeśli złożysz komplet dokumentów w dziale promocji i rekrutacji (p. 101) lub prześlesz pocztą do 15 września.

Lista wymaganych dokumentów:
- podanie,
- oryginał lub odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,
- zdjęcie,
- ksero dowodu osobistego,
- dowód wpłaty wpisowego (dotyczy studiów podyplomowych na kierunkach: zarządzanie oświatą oraz grafika komputerowa).

Rekrutacja trwa! Zapraszamy!
Informacje o uczelni:
Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku jest jedną z najstarszych i prestiżowych niepublicznych szkół wyższych w Polsce Północnej, która została utworzona i wpisana do rejestru niepublicznych wyższych szkół zawodowych w 1999 roku pod numerem 24.

Misją Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku jest profesjonalne kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr zgodnie z potrzebami rozwijającej się gospodarki kraju oraz jednoczącej się Europy, z dużą dawką zajęć praktycznych pod okiem praktyków, specjalistów w swoich dziedzinach.

Obecnie uczelnia kształci blisko 2000 studentów studiów I stopnia oraz ponad 100 słuchaczy studiów podyplomowych. Przez ponad dziesięcioletnią działalność mury uczelni opuściło blisko 3000 absolwentów studiów I stopnia oraz 1000 absolwentów studiów podyplomowych, którzy cieszą się dużym zainteresowaniem pracodawców.

Wysoka jakość kształcenia w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku potwierdzona jest przez:
- certyfikat Stowarzyszenia Edukacji Menedżerów FORUM,
- certyfikat jakości ISO 9001:2008 wydany przez PRS,
- Pomorską Nagrodę Jakości NOT
- wysokie lokaty w corocznych ogólnopolskich rankingach szkół wyższych.
Informacje o studiach:
Dodatkowe kwalifikacje to niewątpliwe atuty pracownika na europejskim rynku pracy. Możesz je zdobyć podejmując naukę na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku na jednym z pięciu oferowanych kierunków.

Studia podyplomowe trwają tylko dwa semestry i prowadzone są wyłącznie w systemie niestacjonarnym (zaocznym) – zjazdy w piątki po godzinie 17.00, soboty i/lub niedziele.

Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Programy studiów obejmują pełen zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej, spełniają wszelkie standardy kształcenia określone przez organy nadzorujące.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą i aktualną tematycznie ofertą studiów podyplomowych!

DIETETYKA
„Wszyscy pytają, którą dietę wybrać? Bo zawsze jest jakieś ale….”
Podczas zajęć rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące stosowania rożnych modnych diet, abyś mógł służyć profesjonalną pomocą dietetyczną nie tylko swoim pacjentom, ale dbał o prawidłowe odżywianie swoich najbliższych. Odchudzać się i odżywiać należy się rozsądnie. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich absolwentów szkół wyższych nie tylko do medyków!
http://www.wsz.pl/?page_id=5457

ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ
Wybierając ten kierunek posiądziesz uprawnienia i kwalifikacje umożliwiające pełnienie funkcji dyrektora lub innej funkcji kierowniczej w oświacie według wymagań określonych przez MEN. Program studiów przewiduje również praktyki kierownicze w placówkach oświatowych.
Więcej… http://www.wsz.pl/?page_id=162

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI
Program studiów dostarcza słuchaczom profesjonalnej wiedzy i praktycznych umiejętności. Nauczymy Cię innowacyjnych metod zarządzania zasobami ludzkimi w aspekcie operacyjnym, strategicznym i administracyjnym. Jeśli już jesteś menedżerem, uzupełnimy deficyty wiedzy z zakresu zarządzania, psychologii i socjologii pracy.
Więcej… http://www.wsz.pl/?page_id=164

GRAFIKA KOMPUTEROWA
Realizowane przedmioty dają możliwość samorealizacji artystycznej. Dzięki tym studiom rozwiniesz swoją kreatywność. Wszystkie zajęcia odbywają się w laboratoriach komputerowych, w których poznasz odpowiednie oprogramowanie i metody stosowane w kreatywnym projektowaniu graficznym.
Więcej… http://www.wsz.pl/?page_id=154

COACHING FINANSOWO-BIZNESOWY
Czy chciałbyś być menedżerem przyszłości? Kreatywnym i innowacyjnym w zarządzaniu organizacją? Lub odnaleźć własną drogę do sukcesu zawodowego?

Celem studiów jest przygotowanie wysokiej klasy specjalistów, liderów, menedżerów odpowiedzialnych za definiowanie, analizę i kierowanie rozwojem zmian w otoczeniu finansowo - biznesowym. Dodatkowym atutem studiów jest indywidualna sesja coachingowa prowadzona przez dyplomowanego ICC COACHA.
http://www.wsz.pl/?page_id=5360

ZARZĄDZANIE WINDYKACYJNE
Zapraszamy Państwa na wyjątkowe studia podyplomowe z zakresu tematyki windykacyjnej.Absolwenci naszych studiów stają się profesjonalistami w dziedzinie windykacji należności! Jednocześnie dla wybranej przez uczestnika organizacji zostanie przygotowania specjalna procedura. Obecnie w każdej organizacji występują problemy z regulowaniem zobowiązań i odzyskiwaniem należności od kontrahentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli przedsiębiorstw i pracowników proponujemy specjalistyczne studia podyplomowe umożliwiające uzyskanie wiedzy w otoczeniu zarządzania wierzytelnościami tudzież poznania szeregu praktycznych rozwiązań i działań pozwalających na prowadzenie procesów windykacyjnych w każdej firmie.
Zajęcia są prowadzone przez najwyższej klasy praktyków z firm windykacyjnych oraz wykładowców naszej uczelni w ciekawej formie prezentacji audiowizualnych z interaktywnym dialogiem z grupą. Jednocześnie w każdej tematyce przedmiotowej prowadzone są praktyczne ćwiczenia w wykorzystaniem studium przypadku.
http://www.wsz.pl/?page_id=5362
Opłaty:
Koszt studiów podyplomowych:
zarządzanie oświatą 1800 zł za dwa semestry + 400 zł wpisowe
zarządzanie zasobami ludzkimi 1900 zł za semestr
grafika komputerowa 1600 zł za semestr + 300 zł wpisowe
coaching finansowo-biznesowy 2 100 zł za semestr
zarządzanie windykacyjne 2 100 zł za semestr
dietetyka 1 600 zł za semestr
Dodatkowe informacje:
Zajęcia rozpoczynają się na przełomie października i listopada.

Gwarantujemy doskonałe warunki dydaktyczne w nowoczesnej siedzibie.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę.

Wyróżnione