Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Studia Podyplomowe Szczecin

Wydział Ekonomiczny w Szczecinie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Wydział Ekonomiczny w Szczecinie
al. Wojska Polskiego 128
70-491 Szczecin
www.wsb.pl/szczecin/

Dział Studiów Podyplomowych
tel.: 91 422 58 58
e-mail: rekrutacja@wsb.szczecin.pl
Oferta:
Studia podyplomowe
Tematy:
Administracja, Bankowość, Ekonomia, Finanse/Księgowość, Inne, Logistyka/Transport, Psychologia, Zarządzanie,
Lokalizacja:
Województwo: zachodniopomorskie,
W gmachu przy al. Wojska Polskiego 128 studenci i słuchacze Wyższej Szkoły Bankowej, mają do dyspozycji 5 pięter. Na parterze znajduje się Biuro Rekrutacji, a na kolejnych piętrach dziekanat, kancelaria, biblioteka, Biuro Karier, nowoczesne sale dydaktyczne i komputerowe oraz barek. Lokalizacja jednostek administracyjnych w jednym miejscu sprawia, że studiowanie i załatwianie spraw studenckich staje się łatwe i bardzo wygodne.
Infrastruktura budynku pozwala na swobodne przemieszczanie się po nim osobom niepełnosprawnym. Budynek jest wyposażony w windę oraz szerokie i pozbawione progów główne wejście.
Rekrutacja:
- O przyjęcie na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie mogą ubiegać się osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów wyższych: licencjackich, inżynierskich lub magisterskich (I lub II stopnia).
- Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych.
- Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
- Warunkiem przyjęcia na studia podyplomowe jest przekazanie kompletu dokumentów osobiście, faksem lub pocztą.
Informacje o uczelni:
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu posiada kilkuletnie doświadczenie w szkolnictwie wyższym. Jej osiągnięcia i poziom nauczania pokazują liczne rankingi, w których uczelnia zajmuje czołowe miejsca. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu to uczelnia numer 1 w Polsce Zachodniej wg rankingów "Rzeczpospolitej" i "Perspektyw".
Proponowane studia podyplomowe to inwestycja we własny potencjał intelektualny, uzupełnienie wiedzy i kwalifikacji zdobytych podczas studiów wyższych czy dotychczasowej pracy zawodowej.
Informacje o studiach:
Studia podyplomowe to inwestycja w przyszłość!
Na współczesnym, bardzo wymagającym, rynku pracy tytuł magistra często nie wystarcza, aby zdobyć wymarzoną posadę. Pracodawcy mają coraz większe wymagania – oczekują od swoich pracowników ciągłego doskonalenia się, a także rozległej wiedzy i specjalistycznych umiejętności.

Zacznij studia podyplomowe już w marcu!
W ofercie zimowej Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie oferuje kierunki:

• Kadry i Płace
• Manager Sprzedaży
• Rachunkowość od Podstaw
• Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higiena Pracy
• Zarządzanie Finansami i Controling

Zapisz się do 15 lutego i skorzystaj z promocji - 0 zł wpisowego!
Kadra nauczycielska:
O poziomie kształcenia uczelni decyduje kadra naukowo-dydaktyczna, jej wiedza, kwalifikacje, doświadczenie i umiejętności. Grono pracowników naukowo-dydaktycznych WSB to około 500 nauczycieli akademickich. Z Uczelnią współpracuje również kilkudziesięciu wykładowców szkół wyższych z całej Polski.
Kadrę dydaktyczną stanowią wykładowcy uczelni szczecińskich, WSB w Poznaniu oraz doświadczeni praktycy: pracownicy banków, przedsiębiorstw, biur maklerskich, agencji reklamowych i PR, firm ubezpieczeniowych, urzędów kontroli skarbowej, izb i urzędów skarbowych, urzędów celnych, sędziów czy też ekspertów firm konsultingowych. Wielu z nich to potencjalni pracodawcy absolwentów Uczelni.
Informacje o programach unijnych:
Projekty edukacyjne realizowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu od lat cieszą się dużą popularnością. Uczelnia wraz ze swoimi Wydziałami stale monitoruje rynek i poszukuje nowych możliwości dofinansowywania kształcenia na studiach podyplomowych. Dzięki temu dla wielu osób otwierają się drzwi do podniesienia kwalifikacji zawodowych i zdobycia nowych, praktycznych umiejętności. Szczegółowe informacje na temat dofinansowywanych studiów podyplomowych realizowanych przez Wyższe Szkoły Bankowe znaleźć można na stronie www.efs.pl.
Opłaty:
Opłata za naukę składa sie z:

- bezzwrotnej opłaty wpisowej w wysokości 400 zł.
- czesnego podzielonego na 1, 2, 10 rat.

Uregulowanie z góry całej kwoty należnej za studia w formie jednorazowej wpłaty uprawnia do skorzystania ze 150 zł zniżki, w przypadku opłaty za semestr z 50 zł zniżki przy kazdej wpłacie (pod warunkiem uiszczenia w wyznaczonym terminie).
Dodatkowe informacje:
Opinie słuchaczy SP:

Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorsw
"Zarówno zarządzanie jak i rachunkowość są międzynarodowym językiem biznesu - warto go poznać. Do studiowania w WSB zachęciła mnie profesjonalna obsługa jak i komfortowe warunki studiowania"
Anna Figas - Lizakowska
Księgowa
A.K.P.J. - Lizakowska
Biuro księgoweStudia Menedżerskie z certyfikatem Franklin University
„Udział w zajęciach na kierunku menedżerskim pozwolił mi zdobyć kompendium wiedzy z zakresu zarządzania, finansów i prawa oraz praktyczne umiejętności. Świetna kadra dydaktyczna, dobra organizacja studiów oraz miła atmosfera
to atuty WSB godne polecenia”.
Maciej Piątek
Specjalista ds. produktów finansowych,
Allianz Polska SA


Wyróżnione