Przewodnik edukacyjny
Człowiek uczy się przez całe życie
Polecamy
  • PolBAN - Busines Angels Club
  • linkedin
  • Studia podyplomowe
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego
  • Klub Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • merlin.pl - księgarnia internetowa
  • Portal Innowacji
  • Portal Medyczny MEDtube
Wersja do druku

Artykuły

Dofinansowane studia podyplomowe w WSE - tylko 390 zł!
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie handlu internetowego czy bezpieczeństwa w sieci? Zapisz się na dofinansowane studia podyplomowe w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Rekrutacja trwa do 11 października 2013 r.

Studia podyplomowe dają gwarancję pogłębienia wiedzy i zdobycia cennych umiejętności. Dzięki oferowanej tematyce stwarzają szansę zdobycia przewagi konkurencyjnej na rynku pracy oraz gwarantują rozwój osobisty. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie w ramach projektu Kształcenie z perspektywą II oferuje cztery kierunki dofinansowanych studiów podyplomowych.

Jednym z nich jest E-commerce 3.0. – kierunek stawiający na pogłębienie umiejętności w zakresie handlu internetowego. Zajęcia prowadzą doświadczeni w branży eksperci, od których dowiesz się o najnowocześniejszych oraz najbardziej efektywnych form działań marketingowych i analitycznych.

Dynamiczny rozwój bezpieczeństwa teleinformatycznego powoduje, że wiedza w tym zakresie staje się nieoceniona. Kierunek Zarządzanie bezpieczeństwem w sieci przygotowuje do samodzielnego tworzenia i wdrażania polityki bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych czy wykorzystania nowoczesnych aplikacji.

Z kolei propozycją dla osób chcących zgłębić wiedzę z obszaru wykorzystania programów komputerowych w pracy e-marketera jest kierunek Technologie informacyjne w marketingu. W programie przewidziane są zarówno zagadnienia dotyczące sprawdzonych metod marketingowych takich jak pozycjonowanie stron www, jak również nowości, np. marketing mobilny.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.wse.krakow.pl


Wyróżnione